Ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

23 kwietnia 2020,

Szanowni Rodzice,

24 kwietnia 2020 r. o godz. 09:00 w przedszkolu zostaną opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Informację na temat przyjęć można uzyskać drogą telefoniczną pod numerem 12 267 54 08  w  godz. od 9.00 do 15. 30

Informacja o wynikach rekrutacji, będzie również dostępna w SYSTEMIE na koncie kandydata.

Jeżeli we Wniosku o przyjęcie nie był podany adres mailowy, o wyniku rekrutacji powiadomi rodziców telefonicznie Dyrektor przedszkola.

Uwaga!

W terminie od 27 kwietnia 2020 r. (od godz. 10:00) do 08 maja 2020 r.  należy do przedszkolu drogą mailową potwierdzić wolę zapisu: treść maila musi zawierać następujące informacje:

Potwierdzam wolę korzystania mojego dziecka ……….............................….(imię i nazwisko) z  Samorządowego Przedszkola nr 133 w Krakowie. Dziecko będzie korzystać z …...(ilość posiłków i jakie; śniadanie, obiad, podwieczorek), będzie przebywać w przedszkolu w godzinach od…......….. do.............……

email przedszkola: przedszkole133krakow@gmail.com

Wolę przyjęcia dziecka rodzic może potwierdzić także elektronicznie logując się na konto dziecka (krakow.formico.pl)

Wszystkie dokumenty będą podpisywane w terminie późniejszym, a informacja będzie zamieszczona na stronie internetowej przedszkola.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Jeżeli dziecko nie zostało przyjęte do przedszkola, odwołanie można napisać również drogą mailową.