Grupa I Filia

Grupę prowadzą pani Renata, pani Beata.

Jesteśmy grupą dzieci młodszych licząca 25 dzieci, są to dzieci 3, 4 i 5-letnie. Daje to doskonałą okazję, aby młodsi uczyli się od starszych zasad współżycia w grupie, samodzielności oraz odpowiedzialności. Bo to w tej grupie spotykają się dzieci, które znają przedszkole, obowiązujące w nim zasady oraz dzieci, które zaczynają dopiero swoją przedszkolną przygodę.

Tutaj najczęściej nawiązujemy  nowe znajomości i przyjaźnie. Wspólnie pracujemy i uczymy się, wychodzimy na spacery, poznajemy nowe miejsca, wyjeżdżamy na wycieczki, do kina i do teatru. Dużo czasu spędzamy  na wspólnej zabawie, a najbardziej lubimy razem śpiewać. Mimo, że nie odpoczywamy na leżakach, czas po obiedzie przeznaczamy na relaks przy ciekawej książce lub słuchaniu muzyki.