Grupa I

• Odział I to jest grupa mieszana dzieci 3,4 –letnich.

• W grupie pracuje:
    pani Monika
    pani Lucyna
    pani dyr.Urszula Stożek

Wszystkie dzieci uczęszczają do przedszkola pierwszy rok. Jesteśmy już bardzo zintegrowani, panuje w grupie dobry klimat, jest więź pomiędzy dziećmi a nauczycielami. Dzieci znają ustalone zasady. Widoczne są nawyki higieniczne, żywieniowe oraz samoobsługowe. Organizujemy już sobie zabawę dowolną. Jesteśmy ciekawi świata, dzielnie znosimy wyjazdy (teatr, wyjazd mikołajowy). Chętnie uczestniczymy w zabawach ruchowych, plastycznych, uczymy się tańczyć i śpiewać. Odpoczywamy przy bajce i muzyce, chętnie wychodzimy na spacer.