Grupa II

W grupie II pracuje pani Ania, pani Kasia. Do grupy średniaków uczęszczają dzieci 4,5 letnie. Jesteśmy bardzo wesołymi i pomysłowymi przedszkolakami. Lubimy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań , bawimy się zgodnie i dbamy o nasze zabawki.
   Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, malujemy, rysujemy i lepimy. Chętnie bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych i konkursach. Dużo radości sprawiają nam zabawy w ogródku przedszkolnym i długie spacery .Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata odpoczywamy słuchając bajek i muzyki relaksacyjnej.

Wszystkie nasze działania rozwijają samodzielność , wpływają na rozwój naszych wszechstronnych zainteresowań.