Grupa III

W grupie III pracuje pani Beata, pani Ewa. Do grupy III uczęszczają dzieci 5,6 letnie. W grupie panuje atmosfera życzliwości i wzajemnego zrozumienia. Zawiązują się pierwsze przyjaźnie, sympatie . Dzieci poprzez różnorodne zabawy i formy aktywności poznają otaczający nas świat, 6 latki przygotowywane są do podjęcia nauki w szkole.

W naszej grupie chłopcy to wspaniali konstruktorzy potrafią stworzyć roboty,  samochody itp. Interesuje ich również tematyka z  zakresu motoryzacji. Dziewczynki preferują zabawę w dom. Lubią tańczyć , śpiewać , wykonywać piękne prace plastyczne. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywają słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Pokaz mody w grupie III

Pokaz_mody_grIII_01