Rekrutacja Uzupełniająca

25 maja 2021,

Rekrutacja Uzupełniająca

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 133 informuje, że dysponuje wolnymi miejscami:

ul. Benedyktyńska 4 – 1 miejsce
ul. Tyniecka 122 – 1 miejsce

W ramach rekrutacji uzupełniającej składanie i przyjmowanie wniosków odbywać się będzie

Od 24 maja (poniedziałek) do 1 czerwca (wtorek) 2021 r.

W  w/w terminie należy złożyć wypełniony i podpisany wniosek wraz z załącznikami. Składanie wniosków w rekrutacji uzupełniającej nie odbywa się za pomocą serwisu rekrutacyjnego i wymaga złożenia wniosku w każdym z przedszkoli, do którego chce aplikować rodzic. Wnioski i załączniki można pobrać ze strony https://krakow.formico.pl (zakładka pliki do pobrania)

Terminarz rekrutacji uzupełniającej:
Do 3 czerwca przewodniczący komisji rekrutacyjnej może żądać dokumentów potwierdzających oświadczenia zawarte we wniosku.
18 czerwca godz. 9.00 – ogłoszenie wyników rekrutacji (lista zakwalifikowanych                                                                                        i niezakwalifikowanych) – Rodzic może uzyskać informację pod numerami telefonów:
12 267 5408 lub 12 267 5995
21-25 czerwca – potwierdzenie woli przyjęcia.
28 czerwca - ogłoszenie list przyjętych i nieprzyjętych oraz liczby wolnych miejsc.

Wnioski wraz z załącznikami należy przesyłać w formie scanu bądź zdjęcia na adres mailowy przedszkola: